\ Kontakt – YesWas | Podcast

Kontakt

YesWas | Podcast

To dwóch, niesamowicie przystojnych mężczyzn, którzy raz w tygodniu opowiadają o tym, co nowego w świecie technologii. Raz po raz rozprawiają się z plotkami, rozprawiają na temat rozwiązań proponowanych przez gigantów, a także – a może i głównie – rozbawiają się do łez niezwykle celnymi komentarzami i puentami. Zmyślamy teraz tylko troszeczkę w tym opisie!

Wokół podcastu rozwinęła się wierna i zorganizowana społeczność, która razem z redakcją – dywaguje na temat postępu i zmian zachodzących na rynku.

Społeczność

  • Naszym domem jest forum YesWas, gdzie gościmy ponad 1000 użytkowników, którzy generują trzy tysiące nowych postów tygodniowo (i 250 tysięcy odsłon miesięcznie),
  • Kochamy Twittera – nasi słuchacze też, więc ponad 1200 osób obserwuje nasze twitterowe konto,
  • Ponad dziewięć tysięcy osób słuchało nas na Spotify, gdzie regularnie pojawiają się nowe odcinki.

YesWas | Podcast to najlepszy podcast technologiczny w Polsce. Połączenie finezji, znajomości rynku i chemii między prowadzącymi daje fenomenalne efekty.

– Jakiś słuchacz, 2021

Redakcja

Zdjęcie Pawła
Paweł Orzech

Paweł – rocznik ’92, Product Owner z Warszawy (chociaż tak oryginalnie to z Torunia). Lubi eksperymentować z systemami. Legenda polskiej sceny żadnej. Trochę kuc, ale bez flanelowych koszul. Chciałby programować, ale chyba nie potrafi. W podcaście mówi dużo, a czasami mniej. Często tweetuje. Prywatność. Bezpieczeństwo. Szyfrowanie poczty. Właściwie to cały Paweł.

pawel@yeswas.pl / Twitter


Zdjęcie Wojtka
Wojtek Wieman

Wojtek – wszyscy się dziwią, ale rocznik już ’85 – video manager z Warszawy (tak oryginalnie to z Warszawy). Gadżeciarz, geek, jara się wszystkim, co ma choć kawałek płytki elektronicznej w środku. Do technologii stara się podchodzić mimo wszystko bardzo praktycznie i racjonalnie. Patrzy przez pryzmat codziennego życia i nie daje się zwieść marketingowym wymysłom. Nie potrafi programować i czasem bardzo tego żałuje. Niepoprawny optymista, człowiek z czubem na głowie.

wojtek@yeswas.pl / Twitter / Facebook / Instagram / YouTube

Sprawdź nasz ostatni odcinek

Napisz do nas

Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum