Press "Enter" to skip to content

Kontakt

Kontakt: podcast@yeswas.pl

YesWas

Yes Was Podcast to dwóch przystojnych gentlemanów, którzy co tydzień opowiadają o tym, co dzieje się w świecie nowych technologii, starając się go przybliżyć każdemu w prosty, przyjemny sposób. Jeden z najbardziej dynamicznych debiutów na polskiej scenie podcastowej – już po dwóch odcinkach znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii Podcasty jako New & Noteworthy” i ma stale rosnące grono słuchaczy. Średnio każdy odcinek jest pobierany 11000 razy, a po publikacji 267 odcinków wszystkie zostały pobrane już 2 894 362 razy! Odcinki można śledzić bezpośrednio wpisując link do aplikacji, przez iTunes, Stitcher,  TuneIn lub na Spotify!

Paweł – rocznik ’92, UX Designer z Londynu (chociaż tak oryginalnie to z Torunia). Dla słuchaczy – ten, który wpada we flow. Dla użytkowników Twittera – ten, który ma tak dużo followersów i wciąż nie wie, czy Android czy iOS. Trochę nerd. Jego największym marzeniem jest móc zrobić wszystko z telefonu. Największa obawa? Że jak już będzie w stanie, to telefon się rozładuje. Podobno wygląda jak gruby Justin Bieber. Już nie, bo schudł.

pawel@yeswas.pl / Twitter / Facebook / Instagram

Wojtek – wszyscy się dziwią, ale rocznik już ’85 – video manager z Warszawy (tak oryginalnie to z Warszawy). Gadżeciarz, geek, jara się wszystkim, co ma choć kawałek płytki elektronicznej w środku. Do technologii stara się podchodzić mimo wszystko bardzo praktycznie i racjonalnie. Patrzy przez pryzmat codziennego życia i nie daje się zwieść marketingowym wymysłom. Nie potrafi programować i czasem bardzo tego żałuje. Niepoprawny optymista, człowiek z czubem na głowie.

wojtek@yeswas.pl / Twitter / Facebook / Instagram / YouTube / Blog

Statystyki (na dzień 15.05.2019)

Liczba pobrań: 2 894 362
Średnia liczba pobrań odcinka: 10840

Kobiety 22% | Mężczyźni 78%
Najbardziej zaangażowana grupa wiekowa – 23-27

Fot. Arlena Witt – http://wittamina.pl