Press "Enter" to skip to content

#11 – Mamy twoją dziewczynę

Przebiliśmy się przez pierwszych dziesięć odcinków, więc witamy w kolejnej dziesiątce. Nie przedłużając – w tym odcinku:

I jeszcze, jeszcze więcej! Dzięki, za przesłuchanie tego i pozostałych odcinków. Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes, a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online – wejdźcie na naszą stronę. Aby być na bieżąco zaobserwujcie YesWasPodcast na Twitterze. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami:

Do usłyszenia za tydzień!

Reklama: podcast@yeswas.pl

4 komentarze

 1. wittamina wittamina Maj 30, 2014

  Przyjaciele, spieszę Wam z pomocą. „Podłoga” to prawilnie znak podkreślenia, a potocznie podkreślnik dolny. Mam nadzieję, że pomogłam.

 2. Sławek Radziewicz Sławek Radziewicz Czerwiec 24, 2014

  Skoro nigdy nie używałeś iTunes to skąd wiesz, że muli? Ja używam na strasznie starym komputerze i nie muli. Oczywiście backup mam w chmurze i już nie używam iTunes to robienia kopii zapasowej.

  • 6GhosT9 6GhosT9 Lipiec 13, 2014

   Sławku – oczywiście, że używałem przez chwilę, zobaczyłem, że okrutnie zamula i przestałem. Dla mnie to jest za duży kombajn jeżeli miałbym z niego korzystać tylko do słuchania muzyki. ;)

   • Sławek Radziewicz Sławek Radziewicz Lipiec 13, 2014

    Nie no absolutnie nie do słuchania muzyki. Tylko backup na tym tworzyłem lub sync muzyki. Nie słucham na tym kombajnie muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.