Press "Enter" to skip to content

#201 – Taśmy trzym

Obserwujcie nas na Twitterze i FacebookuMożecie nas wesprzeć na serwisie Patronite! Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes i ocenieniu podcastu (⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️), a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online – wejdźcie na naszą stronę. Nasz sklepik – Cupsell. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami 💌:

Do usłyszenia za tydzień!

2 komentarze

  1. Kacper Kacper Styczeń 31, 2018

    Ja majac polaczony google home z Harmony hab mam dokladnie taka sama sytucaje jak ty z Fibaro, komenda musi wygladac: ok google aks harmony to turn on ( jakas aktywnosc) i wowczas google kontaktuje sie z Harmony, tu wpada inny glos asystenta i odpowiada mi i wykonuje polecenie. Jest to uciazliwe dlatego korzystam ze skrotow w goolgle home i Tobie tez polecam. Zamiast mowic cala komede ktora mozna czasem pomylic, w stylu ask harmony to turn on watch sport channel, stworzylem ok google, sport time. Moze Tobie z Fibaro tez by to ulatwilo komunikacje i od razu by cie rozumial?

    • Wojtek Wieman Wojtek Wieman Luty 5, 2018

      O, wielkie dzięki za tip! Kurde, tylko słabe jest to, że w Polsce aplikacja Google Assistant jest niedostępna na iOS, a tylko w niej można te skróty tworzyć… :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.