#34 – Fail at failing

Uwaga, uwaga – niestety w tym odcinku audio jest odrobinę słabsze. Paweł przez przypadek przełączył mikrofon odpowiedzialny za zbieranie dźwięku podczas nagrania przez co jego głos brzmi troszeczkę gorzej. Obiecuje się poprawić w następnym odcinku, wyraża skruchę, ubolewanie i będzie biczować się trzydzieści razy podczas pełni księżyca.

  • Amazon Echo,
  • iPhone 5 u Wojtka,
  • Jawbone UP3,
  • Gierki na PS4,
  • Jakiego software używamy w pracy?
  • Mail, znowu workflow mailowy.

Pamiętajcie, że w każdym tygodniu możecie zaproponować tematy do odcinka! Wystarczy śledzić nas na bieżąco na Twitterze i/lub Facebooku. Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes i ocenieniu nas tam, a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online – wejdźcie na naszą stronę. Aby być na bieżąco zaobserwujcie YesWasPodcast na Twitterze. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami:

Do usłyszenia za tydzień! Reklama: yeswas.pl/kontakt


2 Replies to “#34 – Fail at failing”

  1. MDW

    Odnośnie tego zostawiania maili na później to nie bardzo rozumiem w czym problem. Maile, które chcę „załatwić” później oznaczam flagą. Jest tych flag trochę i sobie przyjąłem, że czerwona flaga to zostawienie na później, pomarańczowa to ma później ale mniej ważna, zielona na później ale mało ważna. Potem przecież można pokazać wszystkie oflagowane wiadomości. Zresztą można sobie zrobić osobny folder w mailu i tam przenosić maile „do załatwienia”. Metoda prostacka ale nie widzę potrzeby używania czegoś bardziej złożonego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum