\ #424 – Cały o NFT – YesWas | Podcast

#424 – Cały o NFT

Uwaga 1: Ten odcinek w całości poświęcony jest tematyce NFT. Robimy aktualizację stanu wiedzy. Dodatkowo omówimy głośny artykuł w Wall Street Journal, który przytacza dane o topniejącym zainteresowaniu tą tematyką. Jeśli więc NFT to nie Twoja rzecz i nie masz siły o tym słuchać, zapraszamy do After Darka lub słyszymy się w „zwykłym” odcinku już za tydzień. Lojalnie ostrzegamy, bo wiemy, że są wśród słuchaczy gorący antyfani tego wątku.

Uwaga 2: Tematyka poruszana dotyka zagadnień inwestowania. Pamiętaj, że ten podcast i jego treść nie stanowi żadnej, jakiejkolwiek porady inwestycyjnej. Do niczego nie namawiamy. To Ty, Drogi Słuchaczu, jesteś panem i władcą swoich pieniędzy. Jeśli już inwestujesz to rób to po swojemu, rozsądnie i na własne ryzyko.

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (https://www.patreon.com/ywp) i wspieraj redakcję Yes Was.

Zdobądź ofertę YesWas na Surfshark VPN i zgarnij 3 miesiące za darmo przy zakupie planu na 24 miesiące: https://surfshark.deals/yeswas

Linki:

https://www.wsj.com/articles/nft-sales-are-flatlining-11651552616?mod=rss_markets_main

https://cointelegraph.com/news/wsj-says-the-nft-market-is-collapsing-but-the-data-says-otherwise

https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/

Forum Yes Was Podcast: https://forum.yeswas.pl
Kanał z dobrymi promkami: YesWasDiscount
Jesteśmy też na Telegramie i Twitterze.

Prowadzący: Paweł Orzech, Wojtek Wieman, Andrzej Kotarski
Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

00:00:00 – Intro BMC

00:00:28 – Dwa ogłoszenia

00:02:18 – Mój stary to fanatyk NFT

00:55:58 – Metaverse to Second Life

01:01:01 – No to do zo

01:01:24 – Outro BMC

Całość lub fragmenty podcastu nie stanowią porady inwestycyjnej ani jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego, o którym mowa w art. 76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. Dz. U. 2014, poz. 94 z późn. zm.), porady prawnej lub podatkowej. Całość lub fragmenty podcastu nie są też wskazówką, że jakakolwiek inwestycja jest właściwa w indywidualnej sytuacji inwestora. Żadne informacje ani opinie wyrażone podcaście nie są zaproszeniem ani ofertą kupna lub sprzedaży papierów wartościowych, akcji, obligacji skarbowych, kryptowalut, walut, tokenów NFT lub jakichkolwiek aktywów finansowych.


Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum