#68 – Tylko jeden temat

Tylko jeden, długi temat.

Pamiętajcie, że w każdym tygodniu możecie zaproponować tematy do odcinka przez Twittera/Facebooka/maila! Obserwujcie nas na Twitterze i/lub Facebooku. Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes i ocenieniu podcastu, a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online (poprawiliśmy go!) – wejdźcie na naszą stronę. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami:

Do usłyszenia za tydzień!

Reklama: yeswas.pl/kontakt


3 Replies to “#68 – Tylko jeden temat”

 1. wan fivesix

  Chciałbym poznać wasze zdanie na temat usługi/apki Muzyka Play od Google. Ja korzystam około tygodnia i póki co jestem zadowolony.

 2. Sebastian Bagiński

  Pytanie do Was bo nie wspominacie dokładniej w odcinku. Odnośnie Apple Music – Paweł – nie wiem czy jesteście świadomi ale dodatkowo to, co nazwałeś ‚Apple Music Match’ (poprawna nazwa iCloud Music Library) psuje pliki, które już posiadasz. Niektórym potrafi np. pomieszać playlisty, ściągnąć niepoprawne okładki płyt, czy gorzej zastąpić Twoje własne utwory kompletnie innymi.

  W ustawieniach w General Preferences będziesz miał zaznaczone, czy masz tą opcję włączoną, czy nie. Jeśli masz w włączoną: czy uploadował Ci iTunes na OS X jakieś utwory Twoje własne do chmury? Nie rozjechała CI się biblioteka?

  I pytanie najważniejsze: przy włączonym iCloud Music Library i na iOS i na maku -> jak, do jasnej ch, synchronizować między makiem a ajfonem własne, offline’owe (złożone z tych własnych, kupionych wcześniej utworów) playlisty?

  Masakra z tym nowym iTunes…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum