#75 – Krowa

Cześć i czołem! Dzisiejszy odcinek jest taki zabawny trochę, bo nagrywaliśmy go we wtorek a wychodzi w sobotę, ale sami przecież wiecie, że jednego można być pewnym – Yes Was Podcast to zwykle same zaskoczenia. A w tym odcinku gadaliśmy o:

 • Sam Sheffer odszedł z The Verge (#ojej)
 • „Będziesz tęsknił za szkołą!”
 • Ludzie rezygnują z Apple Music
 • Google wypuszcza OnHub
 • Netflix wchodzi do Polski?! TYLKO U NAS

Pamiętajcie, że w każdym tygodniu możecie zaproponować tematy do odcinka przez Twittera/Facebooka/maila! Obserwujcie nas na Twitterze i/lub Facebooku. Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes i ocenieniu podcastu, a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online (poprawiliśmy go!) – wejdźcie na naszą stronę. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami:

Do usłyszenia za tydzień!

Reklama: yeswas.pl/kontakt


2 Replies to “#75 – Krowa”

 1. Kamil Lipiński

  A czy nie jest przypadkiem trochę tak, że publikując do sieci ludzie przykładają mniejszy nacisk na weryfikacje treści, bo gazeta jak pójdzie do druku to można już ewentualnie zmielić cały nakład i nie sprzedać jej, a jak w sieci ktoś opublikuje z błędem to zawsze może dokonać edycji. Jasne, że w żaden sposób nie usprawiedliwia to braku weryfikacji ale niektórzy mogą tą możliwość edycji potraktować jako przyzwolenie na robienie błędów.

 2. Andrzej

  A u mnie Netflix nadal z takim samym statusem. Swoją drogą to, tak jak powiedział Wojtek, ludzie mają różną świadomość i ci Ci chcą oglądać Netflixa w Polsce to już dawno oglądają, bo przecież jest to możliwe. Poza tym Netflixa w Polsce nie ma, ale polskie karty kredytowe im nie śmierdzą, ssają hajs aż miło :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum