#108 – Po siłowni

Obserwujcie nas na Twitterze i/lub Facebooku. Nie zapomnijcie o zasubowaniu nas na iTunes i ocenieniu podcastu, a jeśli szukacie pliku źródłowego lub playera online – wejdźcie na naszą stronę. Jeśli macie ochotę – piszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod mailami:

Do usłyszenia za tydzień!


One Reply to “#108 – Po siłowni”

 1. Artur Nyk

  Hej ;) Lubie Was słuchać choć czasami z niektórymi opiniami się nie zgadzam, a inne mnie bawią. Sam używam wiele technologii, o których opowiadacie, ale raczej staram się je ograniczać zamiast mnożyć. Dlatego bardzo sie śmiałem, gdy opowiadaliście, jakie sa fajne programy, które pokazują czas w rożnych miejscach na świecie. Chyba zapomnieliście, że dokładnie to samo robi systemowy Zegar na iPhonie ;)
  Urocze tez było odkrywanie, że samochód daje wolność ;) Ja może jestem juz z innej epoki ale samochód to zawsze była podstawa. A tak jeszcze na marginesie, elektryczne samochody wcale nie sa takie ekologiczne. Prąd w Polsce pochodzi, głownie z elektrowni opalanych węglem, a produkcja akumulatorów jest naprawdę szkodliwa dla środowiska, ich utylizacja też jest skomplikowana. A poza tym dopóki nie bedzie rozwiązany problem z szybkim ładowaniem akumulatorów i to w ciagu kilku minut, elektryczne samochody nie będą pełną alternatywą.
  Czekam na kolejne odcinki i życzę dalszego rozwoju, bo lubię Yes Was, tylko gdy mówicie o grach, to przewijam ;)
  Pozdrawiam
  Artur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum