\ #414 – Minister od Internetu – YesWas | Podcast

#414 – Minister od Internetu

Ukraina została zaatakowana przez Rosję. Trudno więc mówić o czymkolwiek innym. Pogadamy o trudnościach z poszukiwaniem wiarygodnych źródeł informacji, zbiórkach wspierających Ukrainę w kryptowalutach i zwykłych walutach, wojnie z perspektywy świata XXI wieku, dostępu do informacji i ciągłym sprawdzaniu doniesień zza wschodniej granicy.

Chcesz wesprzeć poszkodowanych w tej wojnie i dorzucić grosz do zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej? Kup książkę-cegiełkę „Otwórz oczy” na https://ukraina.alt.pl = całe 50 zł przychodu ze sprzedaży książki-cegiełki trafi na zbiórkę PAH dla Ukrainy. Kasa trafi w dobre ręce, a Ty dostaniesz bestsellera. Uczciwy deal.

Linki:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Grupa-Anonymous-zablokowala-czesc-rzadowych-stron-internetowych-Rosji-i-Bialorusi-8287325.html

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (https://www.patreon.com/ywp) i wspieraj redakcję Yes Was.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast (https://forum.yeswas.pl). Serio, to jedno z takich miejsc, gdzie istnieje kultura wypowiedzi! Gorąco zapraszamy do debaty.

Kanał z dobrymi promkami: YesWasDiscount

Możesz być z nami w kontakcie także na: grupie na Telegramie, Twitterze i Facebooku.

Prowadzący: Paweł Orzech, Wojtek Wieman, Andrzej Kotarski

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski

Intro: Breakmaster Cylinder


Dołącz do społeczności!

Odwiedź forum i porozmawiaj z nami o technologii i nie tylko!


Dołącz do Forum